Bár a jegyek még nem elérhetőek az MK-döntőre, már most óriási izgalom és várakozás övezi az eseményt.

A Magyar Kupa döntője idén különösen izgalmasnak ígérkezik, és ez nem véletlen. A Ferencváros és a Paks összecsapása a tavalyi finálé visszavágója, hiszen 2024 tavaszán ismét ez a két csapat harcol a Puskás Aréna gyepén. Tavaly a paksiak hosszabbításban aratták a győzelmet 2-0 arányban, ami biztosan a fradisták emlékében élénken él. Bár a paksi együttes a múlt heti győri vereség következtében hátrányba került, mégis mindkét csapat versenyben van a bajnoki címért. Mindezek tükrében nem meglepő, hogy a május 14-én, 19 órakor megrendezésre kerülő mérkőzés iránt hatalmas az érdeklődés, hiszen a szurkolók alig várják, hogy tanúi lehessenek ennek a rangadónak!
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) csütörtökön hivatalosan is bejelentette, hogy május 5-én, hétfőn 10 órakor indul a jegyek értékesítése. A szövetség közleménye alapján
egy felhasználó egy tranzakciót hajthat végre, melynek során legfeljebb négy jegyet vehet meg, ezek közül egynek a saját nevére kell szólnia. A Ferencváros drukkerei számára a Dózsa György út felőli oldalon a 126-138, a 227-238 és a 327-338 szektorokat, míg a Paks szurkolóinak a Stefánia út felőli oldalon a 101-113, a 203-214 és a 303-306 szektorokat jelölték ki. A jegyekhez csak interneten lehet hozzájutni, a helyszínen nem lesz jegyértékesítés.
Az MLSZ legutóbbi nyilatkozatára Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke kifejezte véleményét a közösségi médiában, hangsúlyozva, hogy a szövetség jegyértékesítési rendszerének módosítása súlyos tévedés. Szerinte ez nem csupán a Fradi-szurkolói kártyához kapcsolódó előnyök eltűnését jelenti, hanem ennél sokkal komolyabb gondot is felvet. Az elnök aggodalma a szurkolói közösség jövőjére és a klub identitására gyakorolt hatásra összpontosít, mivel a változtatások hosszú távon veszélyeztethetik a Ferencváros hagyományait és a fanatikus szurkolói bázist.
A klubvezető ezután még élesebb hangot ütött meg, amikor a lehetséges botrányok utáni felelősségvállalás kérdésével foglalkozott: